Je Paris Hilton ves čas le igrala razvajeno bogatašinjo?
Četrtek, 29.07.2010 ob 14:30
Bogata hotelska dedinja je pred kratkim razkrila, da je s svojo glamurozno podobo zgolj zavajala javnost, saj je v resnici precej preprosto dekle.
FOTO: Girls talkin
Paris, ki je poznana po svojem luksuznem življenju, trenutno s prestižno jahto potuje po Mediteranu, ljubezni do zapravljanja in razvajenosti, je menda v resnici povsem drugačna. Tako vsaj trdi blondinka ki zatrjuje, da je podoba vzvišene in samovšečne Paris zgolj maska za javnost, v resničnem življenju pa dekle menda obožuje ribolov, živali na svojem ranču, navdušena pa je nad opazovanjem narave, tudi žab v okolici svojega doma.
Čeprav je težko verjeti, pa nas Paris tokrat prepričuje, da je v resnici ne poznamo takšne, kakršna je v resnici: preprosta in precej otročja punca, ki obožuje igranje hokeja. Mnenje, ki smo si ga ustvarili o njej na podlagi medijskega poročanja, pa naj bi bilo povsem zgrešeno. Ji lahko verjamemo, ali pa je to še en trik iznajdljive Paris, s katerim želi pritegniti še več pozornosti?
Paris Hilton: Mislila sem, da je kokain v resnici žvečilni gumi!
Aretirana Paris Hilton hvaležna zaradi podpore oboževalcev
Paris Hilton ponovno zasačena s kokainom
Paris se je po incidentu sproščala pri kiropraktiku in kozmetičarki
Poroka leta: Paris Hilton končno pred oltar












