
Avril Lavigne so v ponedeljek opazili na newyorškem tednu mode, kjer je predstavila najnovejši dosežek svoje linije ‘Abbey Dawn’.
Pevka je izgledala prečudovito, ko je v odbiti črni obleki in črnih ‘allstarkah’ pozirala fotografom.
O svoji novi kolekciji je povedala, da bo vključevala »veliko rožnatega, črnega, vijoličnega, zvezdic in zebre. Praktično, vse kar nosim. Imam poseben stil, ki me zaznamuje.« Mislimo, da smo vsi opazili.
Nato je nadaljevala: »Najpomembnejše mi je, da se vse ujema in da je dobro narejeno, tako da vsako stvar najprej preizkusim, da preverim. Prepričana sem, da bo mojo kolekcijo nosilo veliko ljudi nad dvajsetimi, saj bo zelo seksi in ne samo ‘O, glej, kratka majica in pulover s kapuco.’«






























