1157

Normal 0 21 false false false SL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Pevka hita ‘Sk8er Boy’ in navdušena žurerka Avril Lavigne je na svojem profilu na MySpaceu objavila, da bo postala ambasadorka svoje rodne Kanade, ko se bo na Kitajskem v Shanghaiju naslednje leto začel World Expo 2010.

»Res je vznemirljivo, ker ni Kitajska še nikoli gostila World Expo, tema pa je ‘Better City, Better Life’ (‘Lepše mesto, lepše življenje’),« je napisala Avril. »Res je razveseljivo, da se bo preko 200 držav in mednarodnih organizacij v Shanghaiju združilo, da bi za svet ustvarilo lepšo prihodnost.«

Odločitev se morda zdi malce nenavadna, ker 24-letna pevka ravno ni bila poznana kot najbolj diplomatska oseba na svetu. No, njeno prijateljevanje s Kitajsko je lani postalo uradno, ko je od kitajske zveze socialnih delavcev prejela certifikat o častni osebi, potem ko je nekaj denarja, ki ga prejela od svoje turneje ‘Damn Tour‘, podarila revnim otrokom in družinam.

Vso srečo, Avril! In potem, ko opraviš svojo nalogo ter zbližaš Kanado in Kitajsko, bi morda lahko nekaj podobnega storila tudi s svojim soprogom Deryckom Whibleyjem.

Prejšnji članekNicole doma ne nosi nakita in visokih pet
Naslednji članekZvezdnice na LG zabavi