Alenka Bratušek, slovenska političarka, ohranja tradicionalne običaje pri prazničnem okraševanju doma.
Božično drevo postavi na božični večer, 24. decembra, kar je v skladu s krščansko tradicijo, ki veleva postavitev drevesa na ta dan.
Njeno drevo krasijo okraski, stari več kot 50 let, med njimi tudi tisti, ki jih je izdelala njena hči, kar dodaja posebno sentimentalno vrednost praznični dekoraciji. S tem ohranja družinsko dediščino in prenaša tradicijo na mlajše generacije.
Alenka Bratušek s spoštovanjem teh običajev ohranja praznični duh in družinske vrednote, ki jih prenaša na naslednje generacije.
Zadnje novičke
- Benjamin Šeško je poskrbel, da vsi govorijo o njem, njegova vrednost pa je poskočila na vrtoglavih …
- Je Saša Lendero s tem priznala, da je za ločitev kriv Miha
- Vrača se modni hit, ki ga obožujemo vsi!
- Zadnjih 24 ur je bilo za Boruta Pahorja zelo napornih
- Jani Jugovic je prevaral svojo ženo Tejo, ki je javnosti sporočila …
- Anja Malešić (Kmetija) je zbolela in njene besede niso vzpodbudne
- Jan Plestenjak je postal žrtev tega in ni edini
- Kaj se je zgodilo z obrazom Teje Jugovic?!