Slovenski politik in predsednik Republike Slovenije, Borut Pahor, je med drugim poznan tudi po tem, da je velik ljubitelj športa. Nobena skrivnost ni, da najbolj uživa v maratonih, plavanju in kolesarstvu.
Na družabnem omrežju večkrat govori o svojih športnih dosežkih in tudi tokrat je bilo tako. V njegovem zapisu je čutiti žalost in razočaranje, a njegovi dosežki so vseeno neverjetni. Z zapisom je razkril, da se je lahko pod nosom obrisal za sijajen dosežek.
“Tekaška prireditev Wings for life je opravila visoke pričakovanja. Razen moje želje, da končno pritečem 24 km in 500 m, do tabele za Kamnik. Pretekel 23,3 km, 700 metrov premalo in se obrisal pod nosom za sijajen dosežek. Ne, za tolažbo je bil to moj doslej rekorden, najboljši tek. Nauk: najboljše ni vedno dovolj dobro. 😔”
Se strinjate z njegovim naukom?
Zadnje novičke
- Ana Pusovnik: Napadena s strani spletne prijateljice
- Takšna je hiša Boštjana Romiha in njegove bivše žene, ki je sedaj naprodaj za vrtoglavo ceno
- Ta lepotica se vrača v šov Sanjski moški, že komaj čakamo novo sezono
- To je fant, ki je ukradel srce Laure Beranič (Kmetija)
- Ne boste verjeli, kaj je Tanja Žagar počela pozno zvečer (spet)
- Sara Rutar pokazala svoj nosečniški trebušček, kar žari od sreče
- Najboljši vratar Jan Oblak je pokazal lepotico, ki je osvojila njegovo srce
- Konec je za Modrijane