Na veliko srečo se z drugim (tretjim?) vročinskim valom bojujem z ventilatorjem v moji sobi. Vročina je nevzdržna in ker me bazen lahko ohlaja le čez dan, mi nova pridobitev v sobi pride še kako prav! Poleg bazena in ventilatorja sem neskončno hvaležna tudi osebi, ki se je spomnila fige na vrhu glave. Priznam, delno je kriva tudi lenoba, a v teh dneh se komaj pripravim, da bi si frizuro uredila kako drugače kot pa v figo. Preprosto in hitro je narejena, poleg tega mi ni tako vroče in še izgleda super, kajne?

Jaz sem s svojim dopustom v glavnem zaključila, čez vikende pa bom vseeno poskusila pobegniti na bolj odmaknjene kotičke Slovenije in se pred koncem poletja še maksimalno naužiti sončnih žarkov ter »norenja« v (upam da) mrzli vodi.

Torej, dragi moji, jaz sem nazaj in zopet se bomo brali vsak teden.

Kako pa se imate vi to poletje? Upam, da uživate, se sončite, žurate, kopate in počnete vse, kar spada pod poletje!

Utrinke mojih poletnih dni lahko spremljate na moji facebook strani in na instagramu – @evesbreeze, pokukate pa lahklo tudi na moj blog.

Se slišimoo,

xx

Prejšnji članekMariah Carey je priznala: Pljunili so mi v obraz
Naslednji članekVROČE Maja Prašnikar: Rada ima avanture