V nedeljo so Rihanno, ki je nedavno šokirala s priznanjem, da je pred modnim fotografiranjem stradala, ujeli med družinskim nakupovanjem, kjer si je ogledovala nakit v prodajalni Crown of light. Rdečelaska je bila oblečena v maksi obleko in se je skrivala za prevelikimi sončnimi očali, saj je najverjetneje želela kar največjo zasebnost med nakupovanjem.
Pevka te dni sicer dokončuje že svoj šesti studijski album Louder, njen producent Verse Simmonds pa je razkril, da že komaj čaka na izid.
Zadnje novičke
- Nina Grilc (žena pokojnega deskarja na snegu Marka Grilca) se svojim otročkom posveča 100%. Vsi pogrešajo svojega očka in še vedno je vsak dan prisoten v vsem, kar počnejo.
- Damjan Murko je pokazal svojo ženo v prelepih dvodelnih kopalkah
- Laura Beranič je spregovorila o tem kako je bila okradena
- Poglejte si, kako čudovito in prikupno je Tjaša Perko videti s svojima dvema sinčkoma. Ta fotka vas bo očarala.
- Jure Košir ovit v črnino. Poslovila se je pomembna oseba iz njegovega življenja
- Kaja Casar (Sanjski moški) na Tenerifih doživela nesrečo! Preverite, kaj se je dogajalo
- Poglejte, kako se sprošča Grega Skočir! Sprašujemo se, kam točno je odšel?
- Kdo je zapustil Bojana Cvjetićanina? Objavil je tole.