S svojim skokom je v prvi seriji navdušil Robert Kranjec, ki je dosegel 4. mesto, v finalu pa je zaradi padca pristal na 16. mestu. Najboljši slovenski letalec je bil Jurij Tepež, ki je na koncu osvojil odlično 12. mesto. Na zmagovalnih stopničkah so kraljevali Avstrijci: prvo mesto je dosegel Schlierenzauer, drugi je bil Morgenstern, tretji pa Koch.

Danes so fantje tekmovali v ekipni tekmi in pristali na tretjem mestu, jutri pa sledi še ena posamična tekma in s tem tudi konec letošnje sezone smučarskih skokov. Naše letalce so spodbujali tudi estradniki, med njimi predsednik države Danilo Türk, nekdanji predsednik Milan Kučan, Tone Fornezzi Tof, nekdanja Miss Hawaiian Tropic Sabina Mali, Nuša Derenda, raper Zlatko in drugi.