Že ptički na veji čivkajo, da se je na Kmetiji rodila nova romanca med Ines in Jasminom.
O dogajanju med njima smo že pisali. Ines je bila druga dvobojevalka, ki je z veliko truda premagala Polono in ostala na Kmetiji. Še dobro, saj je Jasmin dejal, da bi šov zapustil skupaj s svojo simpatijo. To bi pomenilo, da bi v eni oddaji izgubili kar tri tekmovalce, saj je Eva Luna prostovoljno zapustila oddajo.
No, za 24 ur sta golobčka pojasnila situacijo, ki se je dogajala med njima v Kmetiji. Šov je namreč bil posnet vnaprej in vsi akterji že uživajo v zavetju lastnega doma.
“Vse, kar lahko rečem, je, da je dejstvo, da sem se celoten šov iskala. Bila sem zmedena in nisem bila to, kar sem,” je dejala Ines.

Vir: Voyo
Jasmin pa je povedal: “Na sam najin odnos ne bi dajal nekega poudarka, ker se mi zdi, da se ni zgodilo nič, kar bi bilo vredno omembe.”
Kot kaže, je bilo vse skupaj le trenutno in se med njima ni razvilo nič resnega.
Zadnje novičke
- Zmagovalca MasterChef Slovenija doživela tak velik uspeh
- Jure Košir je bil s sinom ujet na tej prelepi lokaciji
- Poletni nakit, ki je obnorel modni svet
- Kdo je poškodoval Bojana Cvjetićanina?
- Tomi Meglič v težkih razmerah ujet z …
- Eva Boto je zdaj priznala, da je hodeča reklama za …
- Znana Slovenka tik pred poroko javila tole
- Ana Klašnja v družbi znanih glasbenikov, kaj se plete med njimi?