Še ne 21-letna Miley je pozitivne in negativne kritike prislužila predvsem po nastopu na VMA, vendar svetovne javnosti tudi z videospoti ne pušča ravnodušne. Kljub vsemu Miley uživa podporo eminentnih glasbenikov, ki ne manjkajo na njenem četrtem studijskem albumu Bangerz. Producenti in avtorji so renomirana imena, kot so Mike Will, Pharrell, Future, in will.i.am.
Na albumu v pesmi ‘SMS (Bangerz)’ se Miley pridruži svetovno znana ‘Bi**h’, tudi Mileyina vzornica, Britney Spears, o kateri ima Miley le superlative: "Odraščala sem ob gledanju in poslušanju Britney! In moj album je bil popoln, ko je ona prispevala svoj del. Ona je moj idol. Na način kako mene doživljajo oboževalci, sem jaz njo. Vedno sem si želela obiskati njene koncerte. Kadarkoli je bila na televiziji, sem se učila njenih plesnih gibov."
Rekorderka, tako v filmski in glasbeni industriji, se lahko pohvali z že platinastim albumom. Prodala jih je namreč že 12 milijonov.
Zadnje novičke
- Ana Tavčar je tokrat poskrbela, da se bo o njej še dolgo govorilo
- Takšen dolg plašč bo tvoj najljubši kos vse do pomladi
- Rok Piletič je razkril podrobnost iz zasebnega življenja, ki …
- Spravili so se nad partnerko Jurija Zrneca, Aleksandro Ilijevski
- Nuša Lesar stopila v bran svoji prijateljici, ki so jo javno obtožili…
- Katarina Čas in Jure Košir skupaj! Kaj takšnega nismo pričakovali
- Zdaj je jasno, kako ima lahko Natalija Verboten takšno postavo
- Znan slovenski pevec je z ženo v resnici v takšnem odnosu