V posebni predbožični oddaji je publiki podelila luksuzna darila. Medtem ko je s stropa padal umeten sneg, so se na oder spustili luksuzni iPadi z angelskimi krili. 275 gledalcev je kričalo in jokalo od sreče, Oprah pa je vzkliknila: »Sedaj pa pride najpomembnejše!«
Vsi so bili zelo razburjeni, medtem ko so pomočniki odprli veliko škatlo. Ko so zagledali obris avtomobila, so stekli Oprah v objem, voditeljica pa jim je podelila ključe novega VW Beetlea, ki se bo v prodaji znašel šele leta 2012.
Njegova cena je še neznana, zastopnik Volkswagna pa je obljubil, da bo plačal stroške registracije. Gledalci bodo avtomobile z vgrajenim Bluetoothom, digitalno navigacijo in posebno jutranjo svetlobo dobili januarja naslednje leto.
Oprah je prejšnji teden v prvi božični oddaji podarila sedemdnevno križarjenje po Karibih, Nikovo kamero, štiri pare superg Nike in Sonyjev plazma televizor.
Radodarno, ni kaj!




























