Slovenska igralka Katarina Čas, ki jo lahko spremljamo v priljubljeni humoristični seriji Ja, Chef!, nas je čisto presenetila.
Svetlolaska se je sedaj, v jesenskem času, odpravila na morje, kjer je tudi zaplavala. Čeprav temperature morja in tudi ozračja niso več najbolj prijazne ljudem. Kot dokaz je priložila fotografijo, na kateri je vidno, da pogumno plava v morju. Poleg je zapisala, da voda ni premrzla, ampak da tudi ravno topla ni.
Pravijo, da je hladna voda dobra za imunski sistem in za zdravje človeka, verjetno je takšnega mišljenja tudi Katarina. Vsekakor se z zgornjim rekom strinja Tanja Ribič, ki v morju z lahkoto zaplava tudi v zimskih mesecih.
Zadnje novičke
- Hit letošnjega poletja je nakit iz školjk, a tokrat v bolj sofisticirani obliki
- Darja Gajšek ima pred sabo naporne dneve, ji bo uspelo?
- Kaj se dogaja s postavo Hajdi Korošec?
- Kaj se plete med Mišo Koplovo in Luko Pangosem? Oba sta zmagovalca MasterChef Slovenija in sedaj sta skupaj …
- Znana Slovenka je javno pokazala svoje modrice
- Marko Potrč je izdal skrivnost, ki je mnogi niso vedeli o njegovem domu
- Pevka Alya je izgubila njej drago osebo in ob tem povedala
- Tanja Žagar je po tem dogodku sporočila javnosti …