Na slavnostnem dogodku fakultete, katere diplomantka je tudi sama, so ji družbo delali še drugi uspešni slovenski poslovneži, kot so soustanovitelj Studia Moderna Sandi Češko, ustanovitelj MIK Celje Franci Pliberšek in direktor Rika Janez Škrabec.
Slavnostni večer, ki je minil v znamenju dobre energije in lepih želja za naprej, je z dodatno mero energije napolnila tudi pevka Nuša Derenda, ki je vsem, ki ustvarjajo uspešno zgodbo najstarejše zasebne poslovne šole, s svojo znano pesmijo Energy zažela uspešno delo še nadaljnjih 20 let.
Dobre volje pa sta bila ves večer tudi voditelja dogodka, Bernarda Žarn in Uroš Slak. Med občinstvom v dvorani Grand Hotela Union smo opazili tudi direktorico Detektivsko-varnostne agencije Bernardo Škrabar in direktorico podjetja in blagovne znamke Sens Zlato Zavašnik.































