Popularnega britanskega glasbenika, ki je bil podobno kot tragično preminuli Michael Jackson kar nekaj časa zasvojen z zdravili, je pred gotovo smrtjo rešil pravočasen odhod na rehabilitacijo.

“Včasih sem v eni sami noči vzel kar 20 tablet Vicodina, njim pa so sledile še tablete Adderall,” je priznal 35-letni pevec, ki je v odvisnost padel v Ameriki, kjer je na zdravniški recept v lekarni prejemal ogromne količini antidepresivov.

“To vsekakor ni bil najlepši del mojega življenja. Zaradi zdravil so že umrle takšne zvezde kot so Anna Nicole Smith, Michael Jackson in Heath Ledger,” je izjavil Robbie, ki se je z drogo prvič srečal pri šestnajstih letih. “Začel sem z LSD-jem in speedom, sledil je kokain, poskusil pa sem tudi heroin,” je priznal Britanec.

Po številnih letih odvisnosti in samostojnega boja z njo se je Robbie leta 2007, prav na svoj 33. rojstni dan, prijavil na rehabilitacijsko kliniko, kar ga je, kot trdi sam, rešilo gotove smrti.

Prejšnji članekGuy Ritchie jo še vedno ljubi
Naslednji članekSophia komentira ‘One Tree Hill’