Tanja Žagar je v zadnjih letih prestala precej težkih življenjskih preizkušenj, a kljub temu nikoli ni izgubila svoje nalezljive pozitivne energije.
Slovenska pevka Tanja Žagar je sporočila, da bo že prihodnji mesec izšla njena knjiga z naslovom “Zaljubljena v življenje”. Novico je delila na družbenih omrežjih, kjer je oboževalce povabila tudi na predstavitev knjige, ki bo 18. junija v Festivalni dvorani v Ljubljani.
Ob tem je zapisala: “Moja knjiga z naslovom ‘Zaljubljena v življenje’ izide naslednji mesec. Zato vas skupaj z Mladinsko knjigo 18. 6. vabim na predstavitev v Festivalno dvorano v Ljubljani. Tega pogovornega večera se izjemno veselim. Čakam vas!”
Mnogi verjamejo, da bo knjiga zelo osebna in iskrena, saj je Tanja v zadnjih letih prestala veliko težkih trenutkov, o katerih je javno spregovorila z veliko poguma. Kljub izzivom pa je vedno znova poudarjala, da želi v življenju iskati svetlobo, pozitivnost in hvaležnost.

Prav zaradi tega je lahko njena zgodba velik navdih številnim ljudem. Tanja namreč pogosto poudarja, da je pomembno vztrajati tudi takrat, ko življenje ni najlažje. Njeni oboževalci so ob novici navdušeni in mnogi že komaj čakajo, da bodo knjigo lahko prebrali.































