Hollywoodski parček je znova obudil svojo ljubezen in kot kaže ne zdržita prav dolgo narazen, skupaj pa tudi ne. Ali se bosta tudi tretjič po nekaj mesecih razšla bomo videli, včeraj pa so ju paparaci ujeli, ko sta z roko v roko zapuščala gala dogodek, ki se je odvijal v New Yorku.
Katy je nosila prekrasno večerno obleko, urejen pa je bil tudi John. Pevko so sicer v zadnjih povezovali z Robertom Pattinsom, s katerim se je udeležila tudi koncerta, a kot kaže njeno srce še vedno pripada Johnu.
V tretje gre rado, kajne?
Zadnje novičke
- Nina Grilc (žena pokojnega deskarja na snegu Marka Grilca) se svojim otročkom posveča 100%. Vsi pogrešajo svojega očka in še vedno je vsak dan prisoten v vsem, kar počnejo
- Damjan Murko je pokazal svojo ženo v prelepih dvodelnih kopalkah
- Laura Beranič je spregovorila o tem, kako je bila okradena
- Poglejte si, kako čudovito in prikupno je Tjaša Perko videti s svojima dvema sinčkoma. Ta fotka vas bo očarala
- Jure Košir ovit v črnino. Poslovila se je pomembna oseba iz njegovega življenja
- Kaja Casar (Sanjski moški) na Tenerifih doživela nesrečo! Preverite, kaj se je dogajalo