“Remiks za skladbo Ko sneži smo posneli, ker so si jo moji oboževalci na koncertih želeli slišati, sama pa na žurih ne rada prepevam balade,” nam je pojasnila Sanja.
Sanjina ekipa ni oklevala in danes je pred nami hitrejša verzija komada, na katero lahko plešete vsi, ki vam je njena glasba všeč.
Sicer pa simpatična rjavolaska ostaja v Sloveniji tudi čez praznike. Zaradi obilice dela se je v domovino vrnila že novembra. Številnih nastopov je bila vesela, čeprav je bil tempo precej naporen. Dodatno energijo pa ji da vsa zbrana množica, ki se pride zabavati na njen nastop.
Novo leto bo Sanja preživela s svojim izbrancem in prijatelji v koči. “Nekje na snegu bomo,” je bila skrivnostna za konec.
Zadnje novičke
- Hit letošnjega poletja je nakit iz školjk, a tokrat v bolj sofisticirani obliki
- Darja Gajšek ima pred sabo naporne dneve, ji bo uspelo?
- Kaj se dogaja s postavo Hajdi Korošec?
- Kaj se plete med Mišo Koplovo in Luko Pangosem? Oba sta zmagovalca MasterChef Slovenija in sedaj sta skupaj …
- Znana Slovenka je javno pokazala svoje modrice
- Marko Potrč je izdal skrivnost, ki je mnogi niso vedeli o njegovem domu
- Pevka Alya je izgubila njej drago osebo in ob tem povedala
- Tanja Žagar je po tem dogodku sporočila javnosti …