Za prvi singel s prihajajočega albuma so Tekochee Kru posneli tudi komičen videospot z naslovom Se vozim. Besedilo so napisali Darij Krajnc – Sniki, Andrej Janžekovič – Mito in Andrija Šulić – Šuljo, ki je pesem tudi uglasbil.
Pesem je parodija na slovensko internetno stran, kjer posamezniki ponujajo prevoze v različne kraje po Sloveniji. V videospotu si lahko ogledate: Kakšna je lahko pot, ko avto napolnijo bizarni liki, ki se med seboj ne poznajo? Kaj se zgodi, ko Batman po prekrokani noči sredi ceste pozabi odklenjen Batmobil? Kakšen je ulov perverzneža, ki mu misli okupirajo študentke v iskanju prevozov in denarja?
Videospot je delo video produkcije Fame & Flame Pictures, ki so ponovno presenetili s svojim kreativnim pristopom k izdelavi videospotov. Pod videospot se podpisujejo režiser Robert Hedzet, direktor fotografije Blaž Gregorič, montažer Mitja Mitruševski, za čudovite posnetke iz zraka pa sta poskrbela Aleš Bajc in Petra Pogorelc. Za masko je poskrbela Petra Fröhlich.
Poleg številne igralske zasedbe se v videospotu pojavita tudi Iris Avdić, sestra Denisa Avdića, Dino Hajderović, ki ga kot igralca poznamo že iz filma Čefurji raus in Matic Šilc, ki smo ga spoznali v oddaji Zmenek na slepo.




























