Mitjo so nominacije spravile v slabo voljo, zato se je sprl z Iztokom in se nato izgovarjal na pomanjkanje spanja. Tomažu pa je na živce šla Kaja, ki je v vlogi vodje priganjala ostale tekmovalce in jih opozarjala na napake. Lidiji je začela upadati samozavest, a se ji je po šefovih spodbudnih besedah tudi kmalu vrnila.
Mitja opaža, da so napetosti v kuhinji narasle, odkar poteka delo v več skupinah in so tekmovalci pod večjim pritiskom.
Kdo bo sedel na 1. vroči stol? Po odzivih na Facebooku sodeč, največ gledalcev navija za to, da oddajo zapusti "hinavec" Mitja, saj ne prenese poraza in samo zbada sotekmovalce.
Tomaž si je kot zmagovalec izziva za nagrado privoščil izlet v rodno Ajdovščino in obisk družine, ki ga je že zelo pogrešala.
Za koga navijate vi?




























