Potem ko je pred dobrima dvema letoma oslepel, je slovenski maneken Alen Kobilica našel nove izzive v svojem življenju. Poleg vseh poslovnih aktivnosti je želel nastopiti tudi na paraolimpijskih igrah v Londonu, a je normo zgrešil za pičlih 27 stotink sekunde.
Alen s svojim pozitivnim odnosom do življenja navdušuje tudi dolgoletno prijateljico Metko Albreht, ki je slovenskega lepotca spoznala že leta 1993 v Afriki, na finalu za miss sveta.
»Kljub slepoti je ohranil izjemen smisel za humor, aktivno se ukvarja z različnimi športi in je srčen fant. Vesela sem, da je moj prijatelj. Cenim, da ni izgubil volje, dela, gara, in uživa življenje. Sicer na malo drugačen način, vendar ga,« je reviji Story povedala Metka.
Zadnje novičke
- Zdrava, sijoča koža to poletje? Ta naravna rešitev vas bo navdušila!
- Melani Mekicar zdaj doživlja to, pokazala je realnost
- Laura Beranič (Kmetija) o svojem ljubezenskem življenju ne molči več
- Denis Avdić: Obtožbe so hude, dvignilo mu je pokrov
- MasterChef Slovenija: Se je tekmovalcu res zgodila krivica?
- Iza in Anej Piletič sta za otroka kupila tako razkošen voziček pri znani Slovenki
- Metka Albreht ni v najboljšem stanju
- Je to novo dekle bivšega partnerja Tare Zupančič?