Očitno je, da bo mali princ George živel v razkošju, saj je le član kraljeve družine. A kljub temu njegova starša ne bosta dopustila, da bi bil razvajen.
Neimenovan vir je medijem zaupal, da naj bi Willam svoje otroke vzgaja tako, kot je njega vzgajala njegova mama, princesa Diana. Le-ta se je zelo trudila, da bi njuna otroka živela kar se da normalno ter da bi razmišljala s svojo glavo.
William in Kate sta tudi sicer zelo preprosta človeka, zato od njiju česa drugega tudi ni pričakovati. Kljub temu, da bosta zaradi številnih obveznosti občasno potrebovala varuške, sta odločena, da bosta svojim otrokom vedno na voljo in bosta v vzgoji sodelovala oba.
Njuni bližnji menijo, da bo njun otrok imel veselo in čisto običajno otroštvo pa čeprav bo živel v razkošju. Njegova starša pa bosta nedvomno poskrbela za to, da bo z nogami stal trdo na tleh – ne glede na to, da je kronane glave.
Nova selitev za družinico





























