Letošnji zmagovalec 21. turnirja serije ATP Studena Croatia Open v Umagu je simpatični Španec Juan Carlos Ferrero. "Zelo vesel sem, da sem zmagal, saj tako nadaljujem odlično sezono," je dejal Ferrero, se zahvalil vsem in končal: ''Vidimo se na večernem partyu."
Ob turnirju se je, kot smo že poročali, odvijalo tudi tekmovanje za najlepšo hosteso, in sicer v dveh kategorijah.
Web Miss hostes je postala Žanet Tadić, ki je s 45.000 glasovi premočno zmagala in na vprašanje, če pozna kakega "hekerja" nedolžno odgovorila, da ne pozna ne "hekerjev", pa tudi fanta še nima. Morda ga prav zdaj najde!

Komisijo pa je prepričala lepa Sara Stjepanek, 20-letna Osječanka, ki pa fanta že ima in ji je bilo žal, da ni prisoten in da ne deli teh lepih trenutkov z njo.

Sara Stjepanek
Zmagovalec, se je baje zabaval pozno v noč, verjamemo, da tudi Sara in Žanet, kakor tudi vsa ostala množica, ki se je pozibavala na prireditvenem prostoru in uživala v dobri hrani in pijači.




























