Ob prijetnem dogodku je med številnimi drugimi uživala tudi Mila Kunis, ki je simpatično pozirala ob Natalie Portman. Slednja se je očitno odločila, da bo ta teden namenila ogledu kulturnih prireditev, saj si je v torek ogledala premiero broadwayske predstave Hamlet, v kateri blesti Jude Law.

Mila in Natalie, ki sta si sicer povsem naklonjeni, bosta v prihajajočem trilerju, Black Swan, odigrali balerini, ki sta tekmici ena drugi. Ob predstavi je uživala tudi Emmy Rossum, ki je trenutno sredi ločitve od moža, glede katerega je bila vedno precej skrivnostna. Igralka bivšega ni prebolevala dolgo, saj je ponovno srečna, tokrat v objemu Adama Duritza, pevca rock skupine Counting Crows.

Duritz je sicer poznan po svojih aferah s številnimi znanimi lepoticami, saj je grel posteljo tudi Jennifer Aniston in Mary-Louise Parker. Na prireditvi je blestela tudi Joanna Garcia, ki se je pred kratkim pridružila igralski ekipi serije Gossip girl, v kateri igra Nateovo ljubezen Bree, ki je očarala v seksi, dolgi rdeči obleki.

Prejšnji članekJasmina Jamnik: Najbolj simpatična voditeljica poročil
Naslednji članekVROČE Mokra in razgaljena Petra Nemcova