Blaž Kričej Režek je letošnji Sanjski moški, za katerega se je borila kopica deklet in že jutri bomo izvedeli, katero dekle je osvojilo njegovo srce.
Kar sam je dejal, da kljub temu, da je sanjski moški, bi lahko imel malo bolj sanjski nasmeh. Mladenič se je zato odločil, da bo nosil zobni aparat, ki mu bo pomagal do sanjskega nasmeha.
Takole je dejal: “Marsikdo je opazil, da kljub temu, da sem sanjski moški, bi bili moji zobje lahko malenkost bolj sanjski. Že večkrat sem razmišljal, da bi si enkrat vzel čas za popolno urejenost mojih zob 🦷, ampak nositi zobni aparat in vse tiste žičke so me odvrnile. Zato sem se odločil za nevidni aparat. Ko sem raziskoval ponudbo nevidnih aparatov v Sloveniji, sem primerjal predvsem kakovost in ceno.”

Tekom oddaje smo opazili, da je tudi tekmovalka Lara Mlakar, ki je prišla med 4 najboljša dekleta, nosila zobni aparat. Morda pa je ravno ona bila navdih Blažu.
Zadnje novičke
- Ana Klašnja razkrila skrivnost svojega mladostnega izgleda
- Razkošen dom znanega slovenskega para ima zdaj še nekaj novega
- Hit letošnjega poletja je nakit iz školjk, a tokrat v bolj sofisticirani obliki
- Darja Gajšek ima pred sabo naporne dneve, ji bo uspelo?
- Kaj se dogaja s postavo Hajdi Korošec?
- Kaj se plete med Mišo Koplovo in Luko Pangosem? Oba sta zmagovalca MasterChef Slovenija in sedaj sta skupaj …
- Znana Slovenka je javno pokazala svoje modrice
- Marko Potrč je izdal skrivnost, ki je mnogi niso vedeli o njegovem domu