Rihanna bi se naj bližji prijateljici pohvalila z vročim seksom z Justinom Timberlakeom. Zgodilo bi se naj v Skylightu v New Yorku, čeprav je bil na samem dogodku Justin precej distanciran od mlade pevke. Kar pa se tiče Jessice Biel, Rihannina prijateljica trdi, da imata z Justinom resne težave ter da se Justin nenehno mota okrog Rihanne ter jo vsak dan kliče.
Bolje Justin Timberlake kot pa, recimo, Jay-Z, kajne? Kakorkoli že, Rihanna je vse to naredila samo iz zabave, tako vsaj trdi revija ‘Star’ in njeni viri.
Včeraj pa je Rihanna nastopila v Londonu in bila je že skoraj preveč seksi.
loading ...
Zadnje novičke
- Nina Grilc (žena pokojnega deskarja na snegu Marka Grilca) se svojim otročkom posveča 100%. Vsi pogrešajo svojega očka in še vedno je vsak dan prisoten v vsem, kar počnejo.
- Damjan Murko je pokazal svojo ženo v prelepih dvodelnih kopalkah
- Laura Beranič je spregovorila o tem kako je bila okradena
- Poglejte si, kako čudovito in prikupno je Tjaša Perko videti s svojima dvema sinčkoma. Ta fotka vas bo očarala.
- Jure Košir ovit v črnino. Poslovila se je pomembna oseba iz njegovega življenja
- Kaja Casar (Sanjski moški) na Tenerifih doživela nesrečo! Preverite, kaj se je dogajalo
- Poglejte, kako se sprošča Grega Skočir! Sprašujemo se, kam točno je odšel?
- Kdo je zapustil Bojana Cvjetićanina? Objavil je tole.