Mary Ševo je slovenska lepotica, ki se je letošnje leto borila za srce sanjskega moškega Gregorja Čeglaja. Žal ji njegovega srca ni uspelo osvojiti. Zdi se nam, da se jo je Gregor kar malo bal, zato ji na eni izmed ceremonij vrtnice ni poklonil. Šov je zapustila z dvignjeno glavo in svojo medijsko prepoznavnost že dodobra izkoristila. Na družbenih omrežjih je pridobila ogromno novih sledilcev, odprla je novo spletno prodajalno in odšla na zaslužen oddih.
Mnogi mediji so se že razpisali, kako uživa na jahti slovenskega multimiljarderja. Nam pa je v oko bolj padel njen majhen tattoo na precej intimnem mestu in njene čudovite obline.




Gotovo bo Gregorju vsaj malo žal, če si bo ogledal te fotografije. Čeprav si je že našel novo sopotnico, ki mu krajša poletne dni.
Zadnje novičke
- Ambrož Vahen Kralj (Kmetija) z nami delil trenutek s svojo hčerko
- Rok Piletič (BQL) v nevarnosti?
- Spremenjena Tina Gorenjak je poskrbela za takšen odziv
- Ana Klašnja razkrila skrivnost svojega mladostnega izgleda
- Razkošen dom znanega slovenskega para ima zdaj še nekaj novega
- Hit letošnjega poletja je nakit iz školjk, a tokrat v bolj sofisticirani obliki
- Darja Gajšek ima pred sabo naporne dneve, ji bo uspelo?
- Kaj se dogaja s postavo Hajdi Korošec?