Spomladi se na televizijske zaslone vrača eden najbolj gledanih šovov pri nas, Znan obraz ima svoj glas. V tokratnem šovu bomo lahko spremljali zares slavne Slovence, ki nas bodo zagotovo iz oddaje v oddajo bolj navduševali.
Sam šov lahko spremljamo že vse od leta 2014 in je v petih sezonah slavil pet zmagovalcev, ki so še danes nadvse uspešni. A sama oddaja je bila poznana tudi po zabavnem, karizmatičnem in profesionalnem voditelju Denisu Avdiću. Tako smo bili prepričani, da bo šesto sezono ponovno on tisti, ki ga bomo gledali v voditeljski vlogi, a ne bo tako.
Šesto sezono bosta tako vodila Peter Poles in Sašo Stare, oba sta znana obraza televizije in utečen voditelj par. Skupaj sta vodila osmo sezono šova Slovenija ima talent.

Foto: Urša Premik
Več medijev je pisalo, da je razlog zamenjave voditelja v tem, da naj ne bi ponudili Denisu dovolj velikega plačila. Če govorice držijo ni znano.
Zadnje novičke
- Kupujete oblačila? Premislite, preden se odpravite v trgovino
- Je Luka Dončić s to fotografijo razkril, da je postal očka?
- Vau! Tako čudovit knjižni kotiček ima Nuša Rojs (Sanjski moški Hrvaške)
- Tinkara Kovač že odšteva dni do tega pomembnega dogodka
- Ostali boste brez besed, ko boste videli, kaj je iz sebe naredil ta znani Slovenec
- Hande Erçel nas ponovno navdušuje v turški seriji Ljubezen ne rabi besed
- Helena Blagne v poletni opravi vam bo vzela dih
- Anja Širovnik pokazala svojega prvega! Presenečeni boste